Ga naar de hoofdinhoud

Bewaarde recepten

Met een account kan je recepten bewaren bij je favorieten. Inloggen of maak een account aan.
Recept citroen linguine met room Foodie by Bibi x Grand'Italia

Romige frisse citroen linguine pasta

Linguine al limone con panna

Makkelijk
15 min
Vegetarisch

Samen met Foodie by Bibi brengen we een vleugje Italiaanse frisheid in jouw keuken met deze fris romige citroen linguine. In deze pasta combineren we de rijke smaak van Parmezaanse kaas en romige slagroom met het frisse aroma van citroen. Met de optionele citroenolie geef je dit recept nog meer dimensie. Perfect voor wie houdt van een elegante, lichte maaltijd met een Italiaanse twist. Ideaal voor een eenvouding maar verfijnd diner dat indruk maakt!

Scherm aan tijdens koken

Ingrediënten

Voor hoeveel personen ga je koken?
  • 350 g Linguine all’Uovo
    Product Linguine all'Uovo Grand'Italia

    Zet een authentieke, buitengewoon smaakvolle maaltijd op tafel met Grand’Italia Linguine all’Uovo. Bij Grand’Italia maken we deze luxe eierpasta met passie en alleen de beste ingrediënten. We gebruiken hoogwaardig pastabloem van harde tarwe (ook wel semolina genoemd), wat zorgt voor die perfecte, stevige ‘al dente’ bite. Wat deze linguine écht speciaal maakt, is de toevoeging van 100% verse vrije uitloopeieren. Dit geeft de pasta een heerlijk volle smaak en een prachtige, goudgele kleur.

    Bekijk product
  • 75 g roomboter
  • 1 ui (fijngesneden)
  • 1 citroen (sap)
  • 2 citroenen (rasp)
  • 4 tenen knoflook (geperst)
  • 500 ml slagroom
  • 150 g Parmezaanse kaas (geraspt)
  • Peper en zout (naar smaak)
  • Citroen olie (optioneel)

Bereidingswijze

Scherm aan tijdens koken
  1. Kook de linguine volgens de aanwijzingen op de verpakking, gedurende 4 minuten voor een 'al dente' bite.
  2. Smelt in een pannetje de boter, en bak de ui en knoflook erin mee.
  3. Voeg de slagroom en citroen rasp toe aan de gesmolten boter. Laat op laag vuur wat dikker worden.
  4. Voeg de linguine toe aan de saus, en roer de Parmezaanse kaas, het citroen sap en peper en zout toe. Top eventueel nog af met wat extra citroen olie voor een extra frisse smaak!
Buon appetito!

Heeft het gesmaakt?

Laat je mening horen!

Met een account kan je dit recept beoordelen. Inloggen of maak een account aan.

Thuis in Italië

Bekijk alle berichten